LAI VALIK REKLAAMKINGITUSI

Kõik reklaamteenused ühest kohast - mugav, kiire ning professionaalseim teenindus

Saunalinad

Sissekootud logoga saunalinad ja spordirätikud ning digitaalse trükiga mikrofiiber rätikud

Soe ja siidiselt pehme saunalina on üks parimatest firmakingitustest – lihtne, vajalik, positiivseid emotsioone loov. Meie valikust on igas värvitoonis froteest saunalinad, millele tikime teie firma sümboolika. Samuti trendikad mikrofiibrist spordirätikud, trennirätikud, rannarätikud ning leidub ka saunarätikute kinkekomplekte.

Sissekootud logoga saunalinad on ideaalne viis luua luksuslik ja isikupärane saunaelamus.

Saunalina sissekootud logoga on võimalik tellida alates 100 tk.

Omakujundusega mikrofiiber rätikud on suurepärane viis oma brändi esitlemiseks ja stiilseks kingituseks oma klientidele ja töötajatele. Need rätikud on valmistatud kvaliteetsest mikrokiust, mis teeb neist pehmed, imavad ja vastupidavad.

Mikrofiiber rätikud sobivad suurepäraselt spordiüritustele, jõusaalidesse, rannapäevadele või isegi igapäevaseks kasutamiseks. Nende omakujundusega võimalus muudab need rätikud ideaalseks reklaamkingituseks, et tugevdada teie brändi nähtavust.

Omakujundusega mikrofiiber rätikud on saadaval erinevates suurustes ja värvides, et vastata teie vajadustele ja brändi stiilile. Teie logo või sõnumi trükkimine nendele rätikutele annab teile võimaluse jõuda oma sihtrühmani ning pakkuda neile praktilist ja atraktiivset kingitust.

Kasutage omakujundusega mikrofiiber rätikuid, et jätta positiivne ja meeldejääv mulje oma klientidele ja partneritele ning samal ajal reklaamida oma brändi stiilsel ja kasulikul viisil.

Mikrofiiber rätikute miinimum kogus omakujundusega on 20 tk.

Filtrid ja sorteerimine

Sorteeri
Näita

Filtrid